دندانپزشکی شبانه روزی کرج کوروش

0 6,227

دندانپزشکی شبانه روزی کرج کوروش

بخش دندانپزشکی شبانه روزی کرج کوروش یک ماه پس از شروع فعالیت بخش اورژانش در آبان ماه ۱۳۹۵ راه اندازی گردید. در سه ماهه ابتدای فعالیت، بخش عمومی دندانپزشکی با ۲ یونیت فعال بود که با توجه به استقبال بیماران نسبت به نوسازی و افزایش یک اتاق و یونیت دیگر اقدام شد؛ به ترتیبی که بخش عمومی و تخصصی در دو شیفت صبح و عصر روزهای غیر تعطیل فعال بود.

دندانپزشکی شبانه روزی کرج
دندانپزشکی شبانه روزی کرج

تقریبا پس از یک سال فعالیت به شرح فوق با توجه به نظرسنجی و نیازسنجی صورت پذیرفته از بیماران، مدیریت درمانگاه به این نتیجه رسید که در منطقه ۲ کرج به دلیل نبود دندانپزشکی شبانه روزی نیاز به فعال نمودن شیفت های شب احساس می شود. در این راستا پس از جذب دندانپزشکان جدید، بخش دندانپزشکی شبانه روزی کرج در تمام ساعات شبانه روز در شیفت های صبح، عصر و شب در ایام تعطیل و غیر تعطیل فعال شد.

به دلیل نگاه کیفیت محوری که مدیران مرکز کوروش نسبت به بخش سلامت در حوزه تجهیزات، نیروی انسانی و ارائه خدمات سلامت دارند، دندانپزشکان مجرب، متخصص، متعهد و دارای تحصیلات تخصصی دردانشگاه های مطرح داخل و خارج از کشور جذب شدند که در سطح شهر و کشور شناخته شده اند. همچنین در راستای افزایش رضایت مندی بیماران بسته های حمایتی و خدماتی ویژه ای تدوین شدند که در ادامه ذکر می شوند.

*ما در دندانپزشکی شبانه روزی کرج کوروش امیدواریم بتوانیم رضایت حداکثری مراجعین را جلب نماییم زیرا که رضایت مراجعین بزرگترین سرمایه ماست.*

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج : هدف ما رضایت شماست

چرا انتخاب دندانپزشکی شبانه روزی کرج کوروش برای دریافت خدمات به نفعمان می باشد:

  • ارائه خدمات در محیطی زیبا، دلنشین، کاملا استریل و تمیز.
  • پرسنل دستیاری با دانش، مهربان، خوش برخورد و پذیرای بیمار.
  • امکان انتخاب دندانپزشکان عمومی و متخصص، مجرب و متعهد با توجه به رزومه و نیاز بیمار(لطفا برای آگاهی از رزومه دندانپزشکان به قسمت برنامه دندانپزشکی مراجعه نمایید.)
  • دریافت مشاوره کامل علمی و تخصصی برای سلامتی دهان و دندان بصورت رایگان
  • پوشش کامل خدمات دندانپزشکی اعم از: عمومی، اطفال، جراحی دندان عقل، لثه و ایمپلنت، عصب کشی و ترمیم، ارتودنسی، طرح لبخند، لمینیت و دیگر خدمات مورد نیز.
  • ارائه بسته های حمایتی با تخفیف ویژه برای کودکان و دانش آموزان در روزهای پنج شنبه و جمعه.
  • ارائه مددکاری به بیماران نیازمند طبق صلاحدید مدیریت.
  • ارائه ی کلیه خدمات دندانپزشکی بصورت قسطی برای افرادی که امکان پرداخت یکجای هزینه را ندارند.
  • تماس مجدد با تمام بیماران و ارائه ی خدمات پشتیبانی به بیماران در صورت نیاز مجدد به درمان بصورت رایگان.
  • پاسخگو بودن مدیریت درمانگاه در تمام ساعات شبانه روز و امکان دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.